Język angielski dla Seniora

10 sierpnia, 2021

W codziennym życiu, spotykając się z ludźmi tylko wewnątrz małej enklawy lokalnej społeczności, bardzo trudno dostrzec potrzebę umiejętności nawiązania kontaktu w obcym języku. Jednak wyjeżdżając za granicę na wczasy bądź wycieczkę, nagle uświadamiamy sobie, iż umiejętność porozumiewania się w języku obcym jest niezbędna do swobodnego zamawiania posiłków w restauracji czy też nawet na zakupach.

Ponadto w dobie globalizacji, większość aplikacji dostępnych na telefon komórkowy, czy też programów do obsługi komputera również napisana jest w języku angielskim, wskutek czego, aby swobodnie poruszać się po stronach internetowych, robić zakupy, słuchać muzyki, niezbędna jest elementarna znajomość słów w języku angielskim.

Wychodząc naprzeciw potrzebom Seniorów, aby zwiększyć swoją strefę komfortu podczas zagranicznych wojaży czy też chęci swobodnego poruszania się po Internecie i bezproblemowej obsługi komputera oraz aplikacji w telefonie komórkowym, stworzyliśmy dla Państwa cykl filmików, które umożliwią Państwu poznanie podstaw języka angielskiego w zakresie prostych sytuacji życiowych, obsługi komputera oraz telefonu.

Życzymy miłego i owocnego seansu!